برکزاری جلسه هماهمنگی استارت آپ گردشگری بجنورد

برگزاری جلسه رسمی استارت آپ کردشگری بجنورد
این جلسه که در دفتر مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، با حضور مدیران ارشد و معاونین دستگاه های زیربط برگزار گردید . محوریت شیوه برگزاری و  و همچنین وظایف دستگاه ها در هرچه پربارتر شدن مراسم مورد بحث قرار گرفت .

سویدانلویی مدیر کل میراث فرهنگی استان با اعلام این که امروزه ایده پردازی و پرورش ایده ها نقش مهمی در راه اندازی کسب و کار های جدید و کار آفرینی دارد . گفت . با آماده سازی اینگونه محافل علمی و گردآمدن افراد با سلایق و تخصص های مختلف ، بستر برایبه اشتراک گذاشتن سلایق و تخصص های  این افراد آماده میشود و این افراد در مدت ۵۴ ساعت ایده های خودشان را با راهنمایی منتور ها و داروران حاضر در گرد هم آیی استارت آپ به نتیجه میرسانند . وی همچنین ظرفیت های گردشگری استان را پتانسیل مناسب برای تحقق اهداف استارت آپ مناسب دانشته و افزود “لازمه بگزاری این گونه رویکرد ها  همدلی تمامی مسئولین ذیربط را میطلبد و به ثمر رسیدن این رویکرد نه تنها برای رونق صنعت گردشگری که برای پیشرفت استان هم مفید است .
بهمن پور ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی . توسعه و رونق اقتصادی استان را یافتن راهکار های جدید و هدایت ایده های نو در جهت پیشرفت منطقه دانست . بهمن پور گفت جوانان تحصیل کرده با گرایش های مختلف در اینگونه رویداد ها شناخته شده و توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی ایده هایشان را به واقعیت تبدیل می کنند .
سهراب گیفانی مدیر مرکز مشاوره،اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی  آینده سازان و مجری استارت آپ گردشگری بجنورد ،ضمن قدر دانی از اعلام آمادگی مدیران استان برای برگزاری این رویداد
گفت . با هم دلی و همکاری امیدواریم ایده های جدیدی از این رویکرد را نه تنها به استان بلکه به سایر استان های کشور معرفی نماییم.
در این جلسه که با حضور معاونین دانشگاه های استان، معاونت انفور ماتیک استان و معاونت گردشگری ، رئیس گروه سرمایه گذاری ، رئیس گروه گردشگری استان برگزار گردید  .شرح وظایف دستگاه های متولی به نامبردگان اعلام شد .
این جلسه در ساعت ۲ بعد از ظهر باتمام رسید

Check Also

گالری عکس استارت آپ گردشگری سال ۱۳۹۵

گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *