برگزاری کارگاه آشنایی با ایزو

اولین دوره آشنایی با ایزو در شهر بجنورد برگزار گردید
این کارگاه به همت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و توسط مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی آینده سازان برگزار گردید ، منتخبین شرکت های تعاونی استان ، توسط سرکار خانم موسوی با مزایای ایزو و شرایط انطباق آن با استاندارد های جهانی آشنا شدند
.طی بازدید آقای مهندس خسرویار مدیریت اداره تشکل شرکت های تعاونی ،نامبرده ضمن تاکید بر به روز بودن تعاونی ها جهت رقابت با بازار های جهانی ،نقش برگزاری اینگونه دوره ها را تاثیر گذار دانسته و گفت : نقش تعاونی ها در چرخه اقتصاد غیر قابل انکار است وظیفه همه دست اندرکاران بخش خصوصی و دولتی این است که با همدلی و همراهی یکدیگر جایگاه تعاونی های مطرح استان را در بازا های بین المللی تثبیت کنند.
خسرو یار گفت : تعاونی ها در شرایط رکود بازار فعلی هم توانسته اند توانایی های خود را به اثبات برسانند که در این زمینه علاوه بر درخشش در استان بعنوان صادر کننده حضور خود را در بازار های جهانی ثابت کرده اند . نامبرده با تاکید بر بروزبودن تعاونی ها اعلام داشت . در شرایط رقابت جهانی می بایستی حوزه تعاونی ها جایگاه واقعی خود را در میان رقبای جهانی پیدا کرده و از جمله عوامل آن حضور در دوره هاو کارگاه های تخصصی است .

Check Also

سی ساعت آموزش مجازی رایگان

به مناسبت هفته کارآفرینی سی ساعت آموزش رایگان توسط مرکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *