پرسش از کارآفرینان پاسخ از مسئولین

سوال از کارآفرینان ،پاسخ از مسئولین

به مناسبت هفته مهارت جلسه سوال از کارآفرینان ،پاسخ از مسئولین توسط کلینیک کارآفرینی آینده سازان در شهرستان راز برگزار گردید .

این همنشینی که آقای مهندس علی اکبری ارزیاب وزارت به همراه آقای نوری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و همراهی مسئولین اداره کل فنی و حرفه ای در سالن شرکت تولیدی لباس رزبانان تشکیل شد . اعضای شورای اسلامی شهر راز به همراه کارآفرینان شهر راز  شرکت داشتند ،کارآفرینان در مورد مشکلات و راه حل آن ها از مسئولین سوال کرده و مسئولین پاسخ آن ها را دادند . ازجمله موارد مورد بحث نقش آموزش فنی و حرفه ای در رونق تولیدات پوشاک بود که با راهنمایی آقای علی اکبری ،مقرر گردید این گونه آموزش ها در محل کارگاه های تولیدی برگزار و تولید کنندگان ، از اساتید فن بازاریابی و همچنین اساتید دوخت در شهر راز بهره مند گردند . آقای نوری مدیرکل،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی در خصوص نقش آموزش های فنی و حرفه ای گفت . با توجه به آموزش های تخصصی و دوره های عملی فنی و حرفه ای نقش فنی و حرفه ای در پیشبرد اهداف تولید کنندگان مشهود است که این عمل میتواند به مهارت آموزی تولید کنندگان استفاده دوچندان برساند .

آقای علی اکبری فنی و حرفه ای را بازوی فعال برای تولید کنندگان دانسته و اعلام کرد اگر علم و عمل با یکدیگر همراه باشد قطعا باعث شکوفایی خواهد بود . نامبرده از زحمات دست اندرکاران اداره کل فنی و حرفه ای تقدی کرد و گفت . از این که آموزش های فنی و حرفه ای در دورترین نقاط استان همچنان ادامه دارد باعث خشنودی است و ازکارآفرینان خواست از این آموزشه ها برای نیل به اهدافشان بهرمند گردند.

در انتها مسئولین از تولیدات  صنعت گران   بازدید و با مشکلات آن ها آشنا شده و راهکار های لازم را ارائه کردند .

 این مراسم با تقدیر از مسئولین شهر راز باتمام رسید .

این مراسم توسط کلینیک کارآفرینی آینده سازان در شهر راز برگزار گردید .

Check Also

گالری عکس استارت آپ گردشگری سال ۱۳۹۵

گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵گردشگری ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *