یک جلسه استارت آپی با فرماندار بجنورد

به مناسبت برگزاری استارت آپ «من یک روستایی هستم» که در تاریخ ۱۴ آبانماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد، جلسه ای با حضور برخی از ادارات دست اندر کار و آقای عوض زاده، فرماندار بجنورد، برگزار گردید .

در این جلسه دکتر گیفانی، دبیر اجرایی، در مورد همکاری ادارات جهت هرچه بهتر شدن برگزاری استارت آپ گفت:«نیاز به این همکاری داریم و امیدواریم بتوانیم با همدلی تمامی دوستان ، شاهد شناسایی هرچه بهتر توانایی های استان خراسان شمالی باشیم.»

مهندس اربابی، معاونت اشتغالزایی و کار آفرینی اداره کل تعاون-کار و رفاه اجتماعی، برگزاری رویداد های کارآفرینی را برای استان غنیمت دانست . و گفت:«ایده های جدید با توجه به شناسایی پتانسیل ها و نقاط ضعف روستا ها در استان میتوانند راهگشای بهسازی استان باشند.»

دکتر کاهانی، نقش استارت آپ ها را بی بدیل دانست و گفت اگر استارت آپ ها به درستی در شناسایی و رفع نیازهای روستاها عمل کنند ، مهاجرت معکوس را درپی خواهد داشت..

خانم سیاح، نماینده امور شوراها و دهیاری در استانداری خراسان شمالی، ضمن برشماری نیاز های روستا ها اظهار کرد:« وجود رویداد های تخصصی روستایی قوت قلبی برای روستایی های عزیز است.»

دکتر عوض زاده اشاره داشت: روستا های استان خراسان شمالی، پتانسیل های قدرتمندی در زمینه گردشگری دارد و آمادگی تبدیل شدن به قطب فناوری را دارد. وی اظهار امیدواری کرد :«با برگزاری رویداد های کار آفرینی انتظار این را داریم تا جوانان ایران زمین با در این گونه رویداد ها، با ایده های خود باعث شکوفایی روستا ها شوند.» ایشان اظهار داشت :«با همکاری همه ادارات مربوطه امیدواریم نقطه قوتی برای آبادانی روستا ها در این نوع رویداد های کارآفرینی باشیم.»

این جلسه که با حضور نمایندگان اداره تعاون-کار و رفاه اجتماعی و نیروی انتظامی به همراه نماینده اقتصاد و دارایی و مدیر هلال احمر بود، در اتاق فرمانداربجنورد برگزار گردید . موارد نیاز های احتمالی در روز برگزاری شناسایی و فرماندار بجنورد دستور همکاری ادارات را صادر کرد .

Check Also

جلسه کمیته فنی استارت آپ من یک روستایی هستم

کمیته فنی من استارت آپ یک روستایی هستم در سالن اجتماعات اداره کل تعاون ،کار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *