پایان استارت آپ وشروع تازه برای من یک روستایی هستم

استارت آپ من یک روستایی هستم که از خدود یک ماه و نیم قبل با تشکیل تیم ها شروع به کار نموده بود در جمعه چهارده آبانماه در سالن استانداری باتمام رسید
در اختتامیه که با حضور شجاعی استاندار خراسان شمالی ، بیگ زاده معاون استاندار وتیم های حاضر در این رویداد کارآفرینی شرکت داشتند برندگان استارت آپ مشخص و جوایز خود را دریافت نمودند .

شجاعی استاندار خراسان شمالی با برشمردن نقاط قوت روستاهای خراسان شمال گفت: امروزه خراسان شمالی در بحث انگور، زعفران و سایر محصولات کشاورزی حرفی برای گفتن دارد . نامبرده درصد جمعیت روستا به شهر را در استان پتانسیل خوبی برای استارت آپ های تخصصی روستایی دانست و گفت : امروزه جوانان باید به کمک روستا آمده و از طریق استارت آپ ها نقش خود را در شکوفایی روستاها پررنگ تر کنند.


امین کلاته مدیرکل امور روستایی استان ، نقش استارت آپ ها در شناسایی روستا ها بی بدیل دانست و اعلام کرد . الان زمان آن است که به روستاییان بجای ماهیگیری ، پرورش ماهی را بیاموزیم .
نامبرده استارت آپ ها را ریل گزاری مناسب برای سرعت در عصر تکنولوژِدانست
سخنرانان این رویداد دکتر سرهنگی مدیرکل امور کارآفرینی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بصورت ویدئو کنفرانس و همچنین دکتر گرمه رییس پارک علم و فناوری استان خراسان شمالی در مورد استارت آپ های موفق و رابطه استارت آپ ها در توسعه روستا سخنرانی کردند .


سرهنگی روستا های خراسان شمالی را مکانی مناسب برای توسعه دانست و اعلام داشت ، با توجه به پتانسیل های روستا های خراسان شمالی برای تنوع ارائه محصولات و همچنین منابع انسانی کاربلد و مجرب ، این استان می تواند بعنوان پایلوت ، کارآفرینی تخصصی روستا برای کشور باشد .

سرهنگی تنوع روستا و همچنین وجود افراد متعهد را در استان غنیمت دانست .
امین کلاته مدیرکل امور روستایی و شورا های استان در این ویدئو کنفرانس ضمن تشکر از ارتباط سرهنگی .گفت : دفتر امور روستایی آمادگی همکاری لازم را با وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، در بحث پایلوت کارآفرینی تخصصی روستارا دارد و آماده همکاری می باشد / .

گرمه در باره استارت های استان و نقش پارک علم و فناوری در شکوفایی استارت آپ ها گفت بی شک همکاری فی مابین می تواند در شکوفایی روستا نقش داشته باشد .
وی همچنین از برگزارکنندگان این استارت آپ تشکر کرد
این جشنواره با اعطای جوایز به برندگان حضوری در ساعت ۲٫۵ به پایان رسید . برندگان مجازی استارت آپ ، دفاعیه خود را بصورت مجازی به داوران اعلام کردند و جوایز برایشان ارسال می شود . پ

تیزر اختتامیه من یک روستایی هستم

https://www.namasha.com/v/RWG9xRjH

Check Also

جلسه کمیته فنی استارت آپ من یک روستایی هستم

کمیته فنی من استارت آپ یک روستایی هستم در سالن اجتماعات اداره کل تعاون ،کار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *